Суха шкіра може бути джерелом дискомфорту та інших незручностей, а кераміди є цінним союзником у догляді за нею. Кераміди — це сімейство ліпідів, які природним чином містяться у всіх типах шкіри. Вони відіграють вирішальну роль у підтриманні водного балансу шкіри та клітинних мембран, а також сприяють зміцненню шкірного бар’єра, що особливо корисно для сухої шкіри.
Дізнатися більше
Шкіра є найбільшим органом тіла і відіграє життєво важливу роль у нашому здоров’ї. Щоб підтримувати шкіру здоровою, треба враховувати багато факторів і компонентів, одним з яких є кераміди. Кераміди, які містяться у всіх типах шкіри, — природні жирні кислоти, що входять до складу міжклітинного цементу. Ця властивість має вирішальне значення у функції захисту шкіри від зовнішніх ушкоджень.
Дізнатися більше
Сухість шкіри — поширена дерматологічна проблема, яка може спричинити дискомфорт і неприємні відчуття. На щастя, на ринку є багато кремів і косметичних засобів, які можуть допомогти зволожити та підживити чутливу або суху шкіру, а також зменшити дискомфорт, який ви відчуваєте. Однак не всі креми мають однаковий склад, тому важливо вибрати найкращий склад денного крему або зволожувальної сироватки, щоб бути певним, що він підходить для вашого типу шкіри та її специфічних потреб.
Дізнатися більше
Сухість шкіри, також відома як ксероз у разі дуже сухої шкіри, — це коли шкіра не утримує достатньо вологи, через що вона починає лущитись, подразненою та схильною до свербіння. З патофізіологічного погляду сухість шкіри спричинена ушкодженням гідроліпідного шару шкірного бар’єра й рогового шару, які потрібні для утримання води та захисту від зовнішніх агресивних чинників. Сухості шкіри сприяють кілька факторів. Вони можуть бути внутрішніми (генетичними) або зовнішніми, наприклад певні умови навколишнього середовища, невідповідні засоби гігієни та певне медикаментозне лікування або дерматологічні захворювання.
Дізнатися більше
Суха шкіра потребує особливого догляду, щоб забезпечити їй достатнє зволоження і запобігти таким проблемам, як зневоднення, подразнення та дискомфорт. Сквалани — це ліпідні сполуки, які природним чином містяться у всіх типах шкіри й у деяких рослинах і є цінними помічниками завдяки своїм корисним властивостям для вашої шкіри.
Дізнатися більше
Сквалани — це ліпідні сполуки, які відіграють вирішальну роль у дерматології. Їх широко використовують у засобах догляду за шкірою завдяки численним корисним властивостям щодо гідроліпідного шару шкіри. Також їх використовують у косметиці завдяки їхнім пом’якшувальним і зволожувальним властивостям.
Дізнатися більше
Рослинний гліцерин — це натуральний інгредієнт, який широко використовують у багатьох фармацевтичних продуктах і косметичних препаратах (засобах догляду за шкірою та волоссям) завдяки його численним перевагам у застосуванні для зміцнення шкірного бар’єра незалежно від типу шкіри.
Дізнатися більше
Ефективний захисний крем відіграє важливу роль у підтриманні здорової, добре зволоженої шкіри. Щоб досягти цієї мети, важливо розуміти, які ключові інгредієнти сприяють зволоженню та захисту гідроліпідного шару шкірного бар’єра. Наприклад, вибираючи зволожувальний або заспокійливий крем, варто ознайомитися з переліком інгредієнтів і підібрати процедуру догляду за шкірою, що складається з продуктів, які підходять для вашого типу шкіри й відповідають її конкретним потребам. Кожен інгредієнт може мати різні переваги, і часто ліпше поєднувати кілька активних компонентів, щоб досягти оптимальної ефективності.
Дізнатися більше
Шкіра відіграє життєво важливу роль у захисті нашого організму від шкідливих зовнішніх факторів, і ключем до цієї захисної функції є шкірний бар’єр — складна дерматологічна система, яка захищає організм і шкіру.
Дізнатися більше
Шкіра — найбільший орган тіла. Вона складається з трьох основних шарів: гіподерми, дерми й епідермісу, зовнішнього шару шкіри. Епідерміс діє як захисний бар’єр від зовнішніх елементів, як-от мікроби, ультрафіолетові промені та забруднення. Епідерміс складається з клітин (корнеоцитів), шкірного сала (що створює маслянисту плівку) та води і є захисним шаром шкіри. Якщо епідерміс ушкоджений або якщо його ліпідний шар стоншується, він втрачає свою роль захисту: волога швидше випаровується зі шкіри, і вона стає сухою, грубою й навіть лускатою.
Дізнатися більше
Ознак чутливої шкіри обличчя багато, серед них можуть бути часті стягнення, сухість, відчуття поколювання, лущення, схильність до алергічних реакцій, висипання, а також почервоніння.
Дізнатися більше
Ваша шкіра відчуває дискомфорт, проте ознак сухості немає? Очевидно, ви маєте зневоднену шкіру обличчя! Ми розкажемо, як правильно за нею доглядати.
Дізнатися більше
Щодня шкіра безпосередньо стикається зі шкідливим впливом зовнішнього середовища: сухе повітря в опалюваних приміщеннях, неякісна протічна вода, сильний вітер та мороз, надто агресивний вплив ультра-фіолетового випромінювання, забруднення, а також стрес.
Дізнатися більше
Поява акне може спостерігатися у будь-якому віці, як у чоловіків, так і у жінок. На різних етапах життя з цією проблемою стикається до 95% населення земної кулі.
Дізнатися більше
Більша половина українок скаржиться на чутливу шкіру. Які засоби обрати, якщо у вас чутлива шкіра?
Дізнатися більше
Якщо у вас суха шкіра обличчя, варто уникати певних косметичних продуктів і процедур та дотримуватися правильного ритуалу догляду.
Дізнатися більше
Існує безліч засобів для очищення шкіри обличчя. Міцелярна вода, пінка, гель, молочко або тонік... Що ж обрати? Ми розкажемо, як правильно підібрати засіб, щоб очистити шкіру обличчя.
Дізнатися більше
Щоб правильно доглядати за обличчям, необхідно знати свій тип шкіри. Дізнайтесь, яка шкіра у вас: нормальна, суха, комбінована чи жирна.
Дізнатися більше