всі статті Обличчя Тіло Дітям ПОРАДИ ДЕРМАТОЛОГА МІКСА
Щодня шкіра безпосередньо стикається зі шкідливим впливом зовнішнього середовища: сухе повітря в опалюваних приміщеннях, неякісна протічна вода, сильний вітер та мороз, надто агресивний вплив ультра-фіолетового випромінювання, забруднення, а також стрес.
Дізнатися більше
Поява акне може спостерігатися у будь-якому віці, як у чоловіків, так і у жінок. На різних етапах життя з цією проблемою стикається до 95% населення земної кулі.
Дізнатися більше
Більша половина українок скаржиться на чутливу шкіру. Які засоби обрати, якщо у вас чутлива шкіра?
Дізнатися більше
Якщо у вас суха шкіра обличчя, варто уникати певних косметичних продуктів і процедур та дотримуватися правильного ритуалу догляду.
Дізнатися більше
Існує безліч засобів для очищення шкіри обличчя. Міцелярна вода, пінка, гель, молочко або тонік... Що ж обрати? Ми розкажемо, як правильно підібрати засіб, щоб очистити шкіру обличчя.
Дізнатися більше
Щоб правильно доглядати за обличчям, необхідно знати свій тип шкіри. Дізнайтесь, яка шкіра у вас: нормальна, суха, комбінована чи жирна.
Дізнатися більше
Ознак чутливої шкіри обличчя багато, серед них можуть бути часті стягнення, сухість, відчуття поколювання, лущення, схильність до алергічних реакцій, висипання, а також почервоніння.
Дізнатися більше
Ваша шкіра відчуває дискомфорт, проте ознак сухості немає? Очевидно, ви маєте зневоднену шкіру обличчя! Ми розкажемо, як правильно за нею доглядати.
Дізнатися більше
Ми використовуємо файли cookies. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з нашою Політикою cookies.